Kurumsal

Hakkımızda

DZC YAPI, inşaat sektörlerindeki 30 yıllık tecrübesiyle standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman ekip ruhuna sahip bir firmadır. Tasarım ve cephe uygulaması alanlarında 2014 yılından bu yana çalışma yürüten firmamız, modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermekte, projelerin temel aşamalarında, kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

Dış cephe sektöründe faaliyet gösteren firmamız Kompozit levha kaplamalar, silikon cephe giydirmeler, kapaklı ve yarı kapaklı cephe giydirmeler, alüminyum pencere ve kapı doğramaları, pvc doğramalar, genişletilmiş mesh kaplamalar, seramik kaplamalar, sinterflex kaplamalar, fiberciment kaplamalar, terracotta kaplamalar, alüminyum güneş kırıcılar, cam korkuluklar, cam balkon sistemleri ve dekoratif taş ve tuğla kaplamalar alanlarında hizmet vermektedir.

Alüminyum giydirme cephe sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlayan DZC YAPI, birikimlerin verdiği güvenle yoluna devam etmektedir. Düzce Ticaret Odası üyelerinden olan firmamız, imalat ve montaj organizasyonunu en verimli biçimde kullanmakta, projeleri teslim ederken zamanın değerini bilmekte, sektörün tüm alanlarında çağdaş çözümler sunmaktadır.

Firmamızın vizyonu, müşterileri için çözümler sunarken, modern yapı standartlarını geliştirmektir. Misyonumuz, projeler için gerekli malzeme, teknoloji ve insan gücünü en verimli biçimde bir araya getirmektir. Çalıştığımız tüm yapılara kalite katmak, müşterilerimize güven vermek, iş takvimlerine sadık kalmak temel değerlerimiz arasındadır. Projelerdeki temel hedefimiz ise malzemelerde ve uygulamada kalite çıtasını en üstte tutarak özgün yapılar yaratmaktır. Firmamızın perspektifi; projelere, mevcut yapılara ve hayata değer katmaktır.

Kurumsal

MOBİL MENÜ